Шкільний сайт
Новоюлівська загальноосвітня школа
Наші досягнення
Головна   Новини    Школа   Навчання   Історія   Музей    Події    Досягнення    Вчителі    Гуртки
  Інтернет-клуб  Прес-релізи ОДА  Інтелектуальні змагання
12 лютого 2013 року   Досягнення   (Задорожній М.І.)
Обласна олімпіада з фізики
10 лютого в Дніпропетровську відбулася ювілейна 50-та обласна олімпіада з фізики для учнів загальноосвітніх шкіл. Це було свято науки і техніки, свято спілкування фізичної освіти та науки Дніпропетровської області. Детальніше...
 
25 січня 2013 року. Досягнення  (Задорожній М.І.)
Підсумки районних олімпіад
Софіївський районний відділ освіти підвів підсумки районних предметних олімпіад. 7 учнів з 7-11 класів нашої школи одержали 10 призових місць з 9 предметів у 6 вчителів. Враховуючи, що у 7-11 класах навчається 40 учнів - це дуже гарний результат. Учнів - призерів олімпіад нагороджено грамотами, вчителям оголошено подяку. Детальніше...
3 січня 2013 року. (Задорожній М.І.)
Районна олімпіада з астрономії
В другій половині грудня відбулася районна олімпіада з астрономії. В ній прийняли участь близько 30 учнів району в двох групах - старша і молодша. Від нашої школи було 5 учасників. З них двоє зайняли призові місця. Це учениця 7 класу Штилик Юлія, яка зайняла 1 місце у молодшій групі і учениця 11 класу Сергієнко Катерина, яка одержала 3 місце в старшій групі. Привітаємо наших юних астрономів з перемогою та побажаємо успіхів у навчанні.
20 грудня 2012 року. (Задорожній М.І.) Районна олімпіада з німецької мови.
В неділю відбулася районна олімпіада з німецької мови. Учениця 9 класу Худоян Льяна зайняла призове місце та буде представляти Софіївський район на обласній олімпіаді з німецької мови. Це великий успіх і ми всі вітаємо з цим досягненням Худоян Льяну та вчительку німецької мови Вязанкіну Оксану Георгіївну.
17 грудня 2012 року. (Задорожній М.І.) Конкурс "Найкращий відгук про сучасну дитячу прозу"
В жовтні - листопаді цього року в нашому районі проходив конкурс серед учнів 4-5 класів на найкращий відгук на сучасну дитячу прозу. Цей конкурс проводився з метою популяризації сучасної вітчизняної дитячої книги, розвитку читацької культури, заохочення учнів до систематичного читання сучасної дитячої української літератури. У першому етапі конкурсу взяли участь 73 учні із 10 шкіл району, на 2 (заочний) етап подано 17 робіт із 10 шкіл.
Учень 5 класу нашої школи Касьян Павло зайняв у цьому конкурсі 3 місце. Вітаємо його та вчительку української мови та літератури Місік Таїсію Миколаївну з цим досягненням.
10 грудня 2012 року. У суботу 8 грудня відбулася районна олімпіада з економіки. Учениця 11 класу Касьяненко Олена прийняла участь у цій олімпіаді і виборола 2 місце. Вітаємо Касьяненко Олену та вчителя економіки Задорожнього Миколу Івановича з високим досягненням на цій олімпіаді. Бажаємо успіхів у навчанні та педагогічній діяльності. Хай це досягнення буде кроком для наступних перемог та досягнень! 
2 грудня 2012 року. (Задорожній М.І.) У п'ятницю 30 листопада відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій. В ній прийняли участь 21 учень 9-11 класів шкіл Софіївського району. Учасники олімпіади показали високий рівень підготовки з інформатики. Від нашої школи в цій олімпіаді прийняв участь учень 11 класу Яловий Олександр, він виборов 8 місце. Це гарний результат і ми всі вітаємо його з цим досягненням.
24.11.2012 відбулася районна олімпіада з фізики. Учениця 8 класу Касьян Світлана зайняла 2 місце. Вітаємо Касьян Світлану та вчителя фізики Задорожнього Миколу Івановича з високим досягненням на цій олімпіаді. Бажаємо успіхів у навчанні та педагогічній діяльності. Хай це досягнення буде кроком для наступних перемог та досягнень! 
  17.11.2012 відбулася районна олімпіада з географії. Учениця 9 класу Худоян Льяна виборола 2 місце. Вітаємо Худоян Льяну та вчителя географії Кражан Тетяну Петрівну з високим досягненням на цій олімпіаді. Бажаємо успіхів у навчанні та педагогічній діяльності. Хай це досягнення буде кроком для наступних перемог та досягнень!
23.03.2012 (Стеблина Л.І.) Конкурс творчих робіт. У березні за сприяння народного депутата України Д.Шпенова проходив конкурс творчих робіт для учнів шкіл Софіївського району. Учасницею конкурсу була і наша учениця 11 класу Скляр Юлія. Вона написала твір «Що б я зробила для свого району, якби була народним депутатом». Юлина робота була визнана однією з кращих, а тому дівчина включена до складу екскурсійної групи до м. Київ. Безкоштовна поїздка відбудеться 26 березня. Ми вітаємо Скляр Юлію, бажаємо їй незабутніх вражень від екскурсії та подальших творчих успіхів.
28.12.2011 Вітаємо ученицю 7 класу Касьян Світлану, яка зайняла 3 місце в районній олімпіаді з географії.
Оголошуємо подяку вчительці географії Кражан Т.П. за підготовку призера олімпіади.
Детальніше...
01.12.2011 Вітаємо ученицю 10 класу Сергієнко Катерину, яка зайняла 3 місце в районній олімпіаді з хімії.
Оголошуємо подяку вчительці хімії Єгоровій Т.О. за підготовку призера олімпіади.
Детальніше...
23.11.2011 За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики призерами стали: учень 10 класу Яловий Олександр – 1 місце та учениця 11 класу Скляр Юлія – 2 місце.
Вітаємо переможців! Оголошуємо подяку вчителеві фізики
Задорожньому М.І. за якісну підготовку учнів до олімпіади. Детальніше...
12.01.2011 Минулий 2010 рік був щедрий на нагороди для учениці 10 класу нашої школи Артюшенко Юлії. Вона одержала дві грамоти за перше та друге місце у двох районних конкурсах дитячого малюнка. На цій сторінці представлені роботи нашої учениці. Детальніше ...
23.12.2010 Закінчився 1 семестр навчального року і настав час привітати кращих учнів школи з досягненнями в навчанні та громадських справах. Детальніше ...
16.12.2010 Ще одна практична робота з інформатики одержала оцінку 12 балів.(Вчитель Задорожній М.І.) Це робота № 5 Анімація в слайдових презентаціях учениці 10 класу Міщенко Тетяни. Детальніше ... (*.pdf 1,25 Мб)
9.12.2010 На уроках інформатики всі учні виконують практичні роботи, які мають індивідуальний та творчий характер. (Вчитель Задорожній М.І.) Робота № 4 Створення слайдових презентацій учня 10 класу Чирви Павла одержала оцінку 12 балів. Детальніше ... (*.pdf 1,09 Мб)
23.12.2010 Закінчився 1 семестр навчального року і настав час привітати кращих учнів школи з досягненнями в навчанні та громадських справах. Детальніше ...
31.11.2010 На обласному семінарі вчителів фізики, який відбувся 24.11.2010 у Софіївській ЗОШ № 1, відбулася ще одна приємна подія. Вчителю фізики, математики та інформатики Новоюлівської ЗОШ Задорожньому М.І. було вручено грамоту Міністерства освіти і науки України. Детальніше ...

Розробка та управління сайтом Задорожній М.І. 2010 -2012