Шкільний сайт
Новоюлівська загальноосвітня школа
Шкільні гуртки
 

Головна   Новини    Школа    Навчання     Історія   Музей    Події    Досягнення    Вчителі    Гуртки 
 Інтернет-клуб 
Прес-релізи ОДА  Інтелектуальні змагання

8 лютого 2013 року.  Гуртки  (Акастьолова Л.І.)
Математичний гурток
«Предмет математики настільки серйозний, що не слід втрачати можливість зробити його цікавим» (Блез Паскаль).
На заняттях гуртка діти знайомляться з історією виникнення чисел, числами – близнюками, розв’язують цікаві задачі. Діти знають, що відвідуючи заняття гуртка, математика для них стане цікавішою. На заняттях гуртка створюємо проблемні ситуації, цікаві ігрові моменти, розглядаємо історичні факти, складаємо і розв’язуємо кросворди, досліджуємо і граємо.  Детальніше...
Розклад гуртків
26.03.2012 (Стеблина Л.І.)
Гурток технічної творчості (керівник Новиков В.В.)
У школі працює гурток технічної творчості. Його керівником є вчитель-методист вищої категорії Новиков Василь Васильович. Під його керівництвом діти виготовили цілу колекцію парусників. Крім цього, гуртківцями було зроблено модель ракети, запуск якої здійснили на День Космонавтики-2011.
9.03.2012 (Кражан Т.П.)
Краєзнавчий гурток
.
У цьому навчальному році метою краєзнавчого гуртка є збирання та оформлення матеріалів про відомі рослини, які широко використовуються в харчуванні, лікуванні, зустрічаються навколо нас. Учні використовують матеріали з книг, журналів, Інтернету. Зразок оформлення таких матеріалів про
картоплю наведено нижче. Детальніше...
8.03.2012 (Задорожній М.І.)
Гурток веб-дизайну.

Сучасна освіта вимагає від вчителів та учнів активно використовувати мережу Інтернет - це не тільки перегляд сайтів, електронна пошта, завантаження файлів, а й вміння створювати електронні документи у форматі веб-сторінок та публікувати їх в Інтернеті. Тому вивчення основ веб-дизайну є важливою складовою частиною сучасної інформаційної освіти.
   Мета роботи гуртка - створити в локальній мережі школи електронне освітнє середовище, в якому будуть зібрані робочі електронні документи, призначені для спільного використання, із зручною системою навігації.
Детальніше...

Розробка та управління сайтом Задорожній М.І. 2010 - 2013