Шкільний
сайт

Новоюлівська загальноосвітня школа
Шкільні події
Табір відпочинку "Зміна"

Головна    Школа    Навчання    Історія   Музей    Події    Досягнення    Вчителі    Гуртки   Інтернет-клуб

4.07.2011  В червні в Новоюлівській ЗОШ традиційно працював табір відпочинку для учнів школи.

Інформація Новоюлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів про роботу дитячого оздоровчого закладу з денним перебуванням «Зміна»

Знову «Зміна» приймає дітей.

Традиційно з 1-го червня Новоюлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів відкриває оздоровчий заклад з денним перебуванням для учнів початкових класів та дітей пільгових категорій. Заплановано було оздоровити 38 дітей, із них: 3-х дітей, які знаходяться під опікою: Тошбаєву Айшу, Пошивайла Олександра, Самсонову Аліну, дітей, батьки яких постраждали від аварії на ЧАЕС, це: Ковтунова Антона, Оксюк Марину, інвалідів дитинства Кадченка Євгена, Степуру Марію, дітей з багатодітних сімей: Худоян Маміхан та Забудську Фаїну.
  Підготовка роботи по відкриттю табору почалася завчасно. Був призначений директором закладу, заступник директора з виховної роботи Назаренко В.А. Задіяні в роботі табору класоводи 1-4 класів, шкільний психолог, старша вожата, два кухарі, техпрацівники та медична сестра. Адміністрацією школи були підготовлені всі необхідні для повноцінного відпочинку дітей: спортивний інвентар, відеоапаратура, комп’ютерний клас, бібліотеку. Як і будь-яка робота повинна плануватися, так і для роботи оздоровчого закладу було складено план роботи, режим роботи.
  Оздоровчий заклад відповідно до наказу МО України повинен був проходити з 01.06.2011 по 21.06.2011 р.
  При плануванні роботи треба було врахувати всі заходи так, щоб вони не повторювалися, щоб дітям було цікаво і кожен наступний день приносив дітям нові емоції та користь. Хоча щоденна лінійка, зарядка та інструктаж з ТБ, проводилися систематично. Перша година кожного дня була організаційною, а з 10-ї години починалися: конкурси загадок, конкурсна програма «Міс чарівність», читання казок, трудовий десант, вікторина Що? Де? Коли?, гра «Поле чудес», музичні конкурси. Конкурси малюнка на асфальті. Після цих заходів діти обідали, трохи відпочивали і переходили до виконання: похід в природу (для ознайомлення з рослинним світом рідної місцевості), змагання веселі старти, рухливі ігри зі скакалкою та м’ячем, спортивне орієнтування та орієнтування на місцевості.
  Але найбільше було радості в дітей, коли протягом зміни вони отримали можливість виїздити на екскурсію до Хортичанського лісу. Крім гарної природи, там у лісі знаходиться природне водоймище з об лаштованим місцем для купання. Дитячій радості не було меж. Це купання в водоймищі. Шість разів діти побували в цьому місці. Ми думаємо, що діти які відвідували оздоровчий майданчик отримали заряд бадьорості, задоволення і вражень. Ними вони поділяться зі своїми друзями та однокласниками, які з різних причин не змогли відвідати цей заклад.

Адміністрація Новоюлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Розробка та управління сайтом Задорожній М.І. 2010-2011