Шкільний сайт
Новоюлівська загальноосвітня школа
Наші вчителі
Головна   Новини    Школа   Навчання   Історія   Музей    Події    Досягнення    Вчителі    Гуртки 
Інтернет-клуб 
Прес-релізи ОДА  Інтелектуальні змагання
8 березня 2013 року. Вчителі   (Стеблина Л.І.)
Тренінг вчителів фізики проекту "Електронна школа"
5 березня в ДОІППО відбувся тренінг вчителів фізики та природознавства, що ввійшли до складу творчих груп проекту "Е-школа". В цьому тренінгу прийняв участь вчитель фізики нашої школи Задорожній М.І. Ознайомитися з проектом можна на сайті http://eschool.dnepredu.com/
 
1 березня 2013 року.  Вчителі   (Стеблина Л.І.)
Обласний науково-практичний семінар
26 лютого 2013 року в Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ КНУ відбувся обласний науково-практичний семінар "Теоретико-методологічні засади профільного природничо-наукового навчання учнів старшої школи". В ньому прийняв участь вчитель інформатики нашої школи Задорожній М.І. Він виступив з доповіддю "Електронне освітнє середовище навчального закладу - важлива умова виховання творчої особистості".
28 лютого 2013 року. Вчителі  (Ялова Л.А.)
Методичне об'єднання вчителів початкових класів
Презентація роботи методичного об'єднання детальніше...
8.03.2012 (Задорожній М.І.) Гурток веб-дизайну. Сучасна освіта вимагає від вчителів та учнів активно використовувати мережу Інтернет - це не тільки перегляд сайтів, електронна пошта, завантаження файлів, а й вміння створювати електронні документи у форматі веб-сторінок та публікувати їх в Інтернеті. Тому вивчення основ веб-дизайну є важливою складовою частиною сучасної інформаційної освіти.
   Мета роботи гуртка - створити в локальній мережі школи електронне освітнє середовище, в якому будуть зібрані робочі електронні документи, призначені для спільного використання, із зручною системою навігації.
Детальніше...
7.03.2012 (Задорожній М.І.) П'ятий сайт школи. В електронному освітньому середовищі школи в мережі Інтернет створено новий сайт sem2012.itfis.net.ua. Він присвячений створенню та використанню електронного освітнього середовища школи. Це п'ятий сайт, розміщений на цьому домені. Тут будуть розміщуватися матеріали районного семінару для заступників директора школи, який  планується провести в квітні 2012 року в Новоюлівській ЗОШ. Запрошуємо своїх колег Софіївського району відвідати цей сайт.
18.01.2011 В суботу 15 січня відбулася обласна олімпіада з фізики. Членом журі цієї олімпіади вже багато років є вчитель фізики Задорожній М.І. Фото ...
18.01.2011 Охорона здоров’я молоді є одним з напрямків державної політики в Україні. На здоров’я молоді впливає спосіб життя, який вона веде. Одним з найбільш небезпечних, невиліковних інфекційних захворювань є ВІЛ-інфекція, яка викликає захворювання людини на СНІД. З метою інформування і освіченості учнів з проблем ВІЛ/СНІДу та пропаганди здорового способу життя вчитель основ здоров’я Стеблина Людмила Іванівна для учнів 8 – 11 класів зробила презентацію проекту на тему «ВІЛ/СНІД – виклик людині». Детальніше ... (*.swf 0,5 Мб)
9.01.2011 У наступному навчальному році в 11 класі за новою програмою інформатики (вчитель Задорожній М.І.) буде вивчатися програмування на візуальній мові програмування, яка створює програми для Windows.
Детальніше ...
31.11.2010 На обласному семінарі вчителів фізики, який відбувся 24.11.2010 у Софіївській ЗОШ № 1, відбулася ще одна приємна подія. Вчителю фізики, математики та інформатики Новоюлівської ЗОШ Задорожньому М.І. було вручено грамоту Міністерства освіти і науки України. Детальніше ...
20.10.2010 Підсумки роботи педагогічного колективу школи в 2006-10 навчальних роках над педагогічною проблемою: "Надання якісних знань - необхідна умова розвитку інноваційної особистості" (Заступник директора Стеблина Л.І.)Детальніше ... (*.pdf)

Розробка та управління сайтом Задорожній М.І. 2010 - 2012